+48 71 716 53 51/ info@positionmaker.pl

SEO / Optymalizacja

Czy wiesz, że będąc na pierwszej stronie możesz zwiększyć swoje dochody, a tym samym polepszyć wizerunek marki Twojej firmy. Ponad 95% użytkowników odwiedzających wyszukiwarki internetowe, wybierze pierwsze wyniki wyświetlane na stronie listy. Ponad 83% zwróci szczególną uwagę na pierwszych 5 linków, a 30% odwiedzi wszystkie linki widoczne na pierwszej stronie.

SEO – Search Engine Optimization jest to szczególna optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe. Proces ten polega na, odpowiednim dopasowaniu elementów witryny internetowej do wymagań jakie stawiają wyszukiwarki internetowe.

CO TO ZNACZY?

Przygotowujemy kod i treść serwisu internetowego tak, aby były one wartościowe i pojawiały się na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwarek internetowych.
Gdy wpiszesz daną frazę w okno wyszukiwarki, po chwili pojawią się pierwsze wyniki odpowiadające Twojemu zapytaniu. Pierwsze z nich najczęściej zaznaczone innym kolorem to linki sponsorowane, reszta to wyniki ograniczone ( Google organic)
Google kilkakrotnie modyfikowało kryteria klasyfikujące przy budowie tzw. indeksu. W ciągu lat dodawano nowe, czy zmieniano poprzednie istniejące kryteria. W tym czasie udało się, wyszczególnić i wyodrębnić konkretne fragmenty , które mają ogromny wpływ na indeksowanie stron. Naszą wiedzę potrafimy idealnie wykorzystać, do zbudowania strony maksymalnej z punktu widzenie Google.
Aby idealnie określić przydatność stron kluczowych, bardzo dokładnie analizujemy i sprawdzamy ich zależności występujące na danej stronie.

NA CZYM TO POLEGA?

SEO (search engine optimization), optymalizacja wyników wyszukiwania, często nazywana pozycjonowaniem stron. Jest to proces, składający się na wiele czynników, które mają na celu podwyższenie pozycji strony internetowej w pionierskich wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie stron to nie tylko optymalizacji kodu witryny! Optymalizacja kodu to tylko jeden z elementów ułatwiających pozycjonowanie.

KORZYŚCI

  • Kontrola wydatków – pozycjonowanie jest najtańszą i najskuteczniejszą formą reklamy!!!
  • Lepsza pozycja ( więcej fraz generujących wyjścia)
  • Kreowanie lepszego wizerunku firmy oraz wzrost świadomości marki
  • Powiększenie liczby klientów! ( zwiększenie sprzedaży)
  • Zwiększenie widzialności serwisu w wynikach wyszukiwania (wzrost zajmowanych pozycji)
  • Stali klienci w szybki i łatwy sposób będą mieć dostęp do informacji na temat Twojej firmy.
  • Wyprzedzasz konkurencję!!!

 


 

Rzetelna Firma
W3C HTML 5 Validation